Biz kimiz?

100% el yapımı mobilyalar


Hakkımızda

Gökkaya Mobilya'nın Yolculuğu 1978 yılında Kurucusu ve Sahibi Dursun Gökkaya'nın başkanlığında kurulmasıyla başlamıştır. O zamandan beri ulusal ve uluslararası müşterilerine mükemmel hizmetler ve kaliteli ürünler sağlamıştır. Gökkaya Mobilya'nın temel amacı, değişen pazarla ilgili olarak müşterilerin talep ve isteklerini anlamaktır

Bugün Gökkaya Mobilya Ltd., değerleri ve tecrübesi ile en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Standart klasik ve Modern mobilyalarımızı dünyanın birçok ülkesine ihraç ediyoruz.

Vizyon & Misyonumuz

Gökkaya Mobilya kalite ilkesi doğrultusunda hareket etmeyi amaç edinmiş, yurtiçi ve yurtdışı mobilya satışı yapmakta ve bugüne kadar yaptığı her satışta müşterilerinin beğenisini kazanma gücü ile çalışmaktadır.

Vizyonumuz, sattığımız ürünün arkasında durarak müşterilerimize Memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, yüksek kalite ve uygun fiyat sunmaktır.

Tutku ve stil

Tutkuyla yapılmış, el yapımı bir mobilya

Tutku ve deneyim

İster tüm evinize, ister küçük bir odaya bakmak isteyin, size özel mobilya koleksiyonumuzda istediğiniz tüm odak noktalarında aradığınız temel özelliklere sahip olacaksınız. İhtişamlı kumaşlarda, en iyi ahşap taneleri ve güzel renklerde. Ayrıca, tam olarak aradığınızı bulamazsanız, onu oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Mükemmellik anahtardır

Gözlerinizi kapatın ve evinizdeki en sevdiğiniz odada kendinizi hayal edin. Oturma odası mobilyaları üzerine uzanıyor, yemek masanızda akşam yemeği düzenliyor, odanızdaki kitaplıklardan kitap mı okuyorsunuz? Her neredeyseniz, o alana yatırım yaptığınızdan emin olacağınız, kendinizi evinizde hissettirecek huzur dolu mobilyaları hissedeceksiniz.